با دی استیل ،زندگیت را روشن کن

دفتر پذیرش نمایندگی در سراسر کشور | 77007506-021               

درباره ما

درباره ما:

با توجه به رشد روز افزون فناوری در صنعت لوازم خانگی، شرکت صنایع فلزی مهشیدفام با هدف طراحی و تولید اجاق گاز در سال … با همکاری گروهی از متخصصان مجرب، که تجربه‌ی انجام پروژه‌های صنعتی را پشت سر گذاشته بودند، با هدف ایجاد سازمانی تولیدی صنعتی برای ارائه کیفیت برتر، فعالیت خود را آغاز نمود.

طی این چند سال هدف اصلی از تلاش بی وقفه این شرکت، کسب رضایت مشتری و مشتری مداری بوده، محور کلیه فعالیت های مرکز خدمات زیر ساخت و یکی از بنیادی ترین اصول حاکم برفعالیت های شرکت صنایع فلزی مهشیدفام محسوب می گردد. بر این اساس، پاسخگویی مؤثر به نیازهای مشتریان هدف اصلی فعالیت های  به شمار می آید. هرچند که این فعالیت ها با کسب سود و انگیزه اقتصادی انجام می گیرد. این شرکت کسب و کار خود را بدون برآورده ساختن نیازهای مشتریان و بدست آوردن خشنودی آنان، از هم گسیخته و ناموفق دانسته و از این رو می کوشد تا فرهنگ مشتری مداری و احترام به مشتری را به معنای واقعی آن در تمام لایه های مرکز حاکم سازد.

مهندسین و مشاورین  ما با رویکرد اصلی مشتری مداری خود سعی در برقراری ارتباط تنگاتنگ و پیوسته با مشتریان در جهت افزایش سطح و استانداردهای سرویس دهی را دارد

این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته است ساختار و پایه منحصربه‌فردی در همه زمینه‌ها به صورت کارا، ایمن و انعطاف‌پذیر طراحی و تولید نماید که هم‌اکنون در حال توسعه و گسترش است.

تماس با ما

دفتر مرکزی تهران : تهرانپارس - حکیمیه - فاز یک -گلریز 6 شرقی پلاک 28  75091-021

کارخانه : جاده خاوران - شهرک صنعتی عباس آباد - خیابان خیام - خیابان جامی 3 پلاک 880 تلفن - 02136426680

مرکز تماس مرکزی: پاسخگوی شبانه روزی حتی ایام تعطیل

نصب و راه اندازی اجاق گاز: 48 ساعته سراسر ایران

شماره تماس : 75091 021

سازمان مرکزی خدمات پس از فروش شرکت همه روزه و در طول ایام هفته، در ساعت اداری موظف به خدمت رسانی به مشتریان گرامی است.